Tyvek Naujienos

Kokios Tyvek® vandeniui nelaidžios kvėpuojančios membranos savybės daro ją unikalia?

Kokios Tyvek® vandeniui nelaidžios kvėpuojančios membranos savybės daro ją unikalia?

Vandeniui nelaidi DuPont™ Tyvek® membrana leidžia užtikrinti aukščiausio lygio apsaugą, patvarumą ir energinį efektyvumą pastatuose ir namuose. Tyvek® kvėpuojančios membranos yra patikimas ir laiko patikrintas sprendimas, užtikrinantis ilgalaikę apsaugą nuo oro ir vandens įsisunkimo bei drėgmės patekimo.

Išbandytas ir patikrintas eksploatacinis patikimumas

Švedijos SP Techninių tyrimų instituto atliktas išsamus senėjimo bandymas patvirtino, kad Tyvek® produktai yra kur kas patvaresni, palyginti su anksčiau išbandytais daugiasluoksniais kitų gamintojų gaminiais.

Funkcinio sluoksnio storis ir kokybė

Daugumos jau išbandytų įprastų daugiasluoksnių plėvelių funkcinis sluoksnis yra maždaug tris kartus plonesnis už žmogaus plauką. Funkcinis DuPont™ Tyvek® plėvelių sluoksnis yra apytiksliai nuo 6 iki 8 kartų storesnis nei įprastų daugiasluoksnių plėvelių, todėl puikiai užtikrina eksploatacinį patikimumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Unikali struktūra

Tyvek® plėvelės yra pagamintos iš milijonų mikropluoštų gijų, pasižyminčių unikalia struktūra. Dėka šios struktūros, UV ir šiluma tolygiai pasiskirsto membranoje, o tai leidžia užtikrinti didesnį atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Bandymais įrodytas atsparumas ultravioletiniams spinduliams

Dauguma daugiasluoksnių plėvelių yra pagamintos iš polipropileno (PP), o DuPont™ Tyvek® plėvelių funkcinis sluoksnis gaminamas iš stabilizuoto polietileno (PE), kuris kur kas geriau atlaiko ultravioletinių (UV) spindulių ir aukštų temperatūrų poveikį.

Atsparumas net iki 100 °C temperatūrai

Laikui bėgant aukštos temperatūros gali smarkiai pabloginti vandeniui nelaidžios membranos funkcionalumą, o temperatūra izoliacinės medžiagos paviršiuje kartais viršija 80 °C. Taigi, siekiant padėti išsaugoti plėvelių efektyvumą ir investuotas lėšas, DuPont™ Tyvek® kvėpuojančios membranos yra sukurtos taip, kad išliktų atsparios net iki 100 °C temperatūrai.

Pagaminta DuPont – jūsų kokybės garantija

DuPont™ Tyvek® naudoja unikalų gamybos procesą, grįstą filjerinio formavimo technologija. Kiekviena produktų grupė buvo tobulinama ir daugiau nei dvidešimt metų pristatoma Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (toliau – EARA) regiono plėvelių rinkoje, o mes ir toliau įsipareigojame diegti naujoves bei užtikrinti aukštą savo produktų kokybę visame regione.

Straipsnis
Made on
Tilda