Tyvek Naujienos

Garo izoliacinei plėvelei AirGuard® teko svarbus vaidmuo projekte „Cineroleum“

DuPont™ AirGuard® izoliacinis sluoksnis dažniausiai būdavo montuojamas pastato atitvaruose ir naudojamas, kaip pagrindinė nematoma medžiaga, užtikrinanti garo izoliaciją ir optimizuojanti konstrukcijos sandarumą. Paprastai ekspertai susižavi šia pažangia izoliacine plėvele dėl jos nepralaidumo orui ir drėgmei, o taip pat dėl ​​labai mažų šilumos nuostolių.

Dėl savo patrauklios išvaizdos ir tokių savybių, kaip lengvumas ir itin didelis tvirtumas, izoliacinė plėvelė DuPont™ AirGuard® tikrai neliko nepastebėta ir netgi susilaukė išskirtinio dėmesio po to, kai buvo panaudota Klerkenvelio projektavimo centro Londone įgyvendintame projekte, kur grupė jaunų projektuotojų apleistą degalinę pavertė laikina kino teatro sale.

Per neilgai trukusį šios kūrybingos jaunos komandos savarankiškai organizuotą statybos darbų etapą, po kurio sekė šešias savaites – nuo rugpjūčio iki rugsėjo mėnesio pabaigos (2010 m.) – trukusi kino programa, DuPont™ AirGuard® izoliacinė plėvelė buvo panaudota kaip prabangi rauktinė uždanga, dengianti laikiną žiūrovų salę. Projekto „Cineroleum“ komanda šią izoliacinę plėvelę pasirinko būtent dėl to, kad ją lengva montuoti, taip pat dėl galimybės tinkamai apsisaugoti nuo ne pačių patikimiausių Londono orų! Tai, kad ši plėvelė pačiam projektui suteikė ryškų ir akį traukiantį įvaizdį, buvo papildomas privalumas, padėjęs pritraukti minias žiūrovų.

Pačioje projekto „Cineroleum“ įgyvendinimo pradžioje buvo naudojamos įvairios paaukotos ir perdirbtos medžiagos. Projekto sumanytojams, jaunų menininkų, projektuotojų ir architektų komandai, pirmiausia tai buvo būdas naujam gyvenimui prikelti apleistas ar nenaudojamas miesto erdves bei galimybė pristatyti „dekadentinio interjero improvizaciją... Interjero, kuris pasitikdavo žiūrovus, kai kinas išgyveno savo aukso amžių“. Spragėsiai, popieriniai bilietai, įmantrios iškabos ir atlenkiamos kėdės – visa tai padėjo sukurti tradicinio kino teatro aplinką.

„DuPont Building Innovations“, kurios, aukštųjų technologijų sprendimai, skirti kurti gyvenamosios aplinkos vertę, grožį ir tvarumą, dalimi, ir yra izoliacinė plėvelė DuPont™ AirGuard®, su malonumu palaikė šią gražią iniciatyvą, ypač todėl, kad mūsų medžiagos yra specialiai sukurtos taip, po įrengimo, dar ilgą laiką būtų išsaugomos jų eksploatacinės savybės ir, kad ateityje jas būtų galima pakartotinai naudoti“, – tvirtina Timas Smithas, „DuPont Building Innovations“ pastatų atitvarų verslo plėtros vadovas Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje.

Straipsnis
Made on
Tilda