Tyvek Naujienos

Didesnis krantinėje statomų būstų energinis našumas

Griffino prieplauka – tai upės pakrantės į pietus nuo Ipsvičo pagrindinės regeneracijos programos dalis. Šis namų statybos kompanijos „Persimmon“ projektas, apėmė sparčiai besiplečiančias naujos statybos būstų statybas, susidėjo iš kelių etapų, kurių metu buvo pastatyta daugiau nei 500 būstų, įskaitant daugiabučius ir individualius namus.

Už prieinamą kainą į planą taip pat buvo įtraukti asignavimai būstui ir viešosioms erdvėms. Kaip ir visų kitų tokio pobūdžio projektų atveju, naujų statybos reglamentų laikymasis yra neatsiejamas nuo privalomų griežtų energinio efektyvumo tikslų įgyvendinimo, todėl būtinas kruopštus planavimas ir patvarių, patikimų, aukšto efektyvumo gaminių parinkimas.


 

Medienos karkaso ir plytų fasado konstrukcijų pastatuose atitvarų sandarinimui buvo parinktos pažangios DuPont membranos, o DuPont™ Tyvek® Supro difuzinę plėvelę buvo nuspręsta montuoti ant šlaitinių šiferinių stogų konstrukcijų, o tuo tarpu sienų sandarinimui buvo naudojama DuPont™ Tyvek® Reflex membrana, viena iš naujų metalizuotų kvėpuojančių membranų, pasižyminti didele atspindimąja geba (maža spinduliavimo verte).

Šis oro nepraleidžiančių, lengvų ir lengvai montuojamų membranų derinys yra skirtas ne tik apsaugoti pastato atitvaras, bet ir žymiai pagerinti pastato šiluminius parametrus, taip pagerinant šiluminį komfortą patalpose ir sumažinant išmetamo anglies dioksido kiekį.

Atvejo analizė
Made on
Tilda