Mes naudojame slapukus tam, kad užtikrintume geriausia jūsų patirtį.
Gerai, daugiau nerodyti
Baltijos Brasta
Esame su jumis nuo 1996
UAB „Baltijos Brasta" buvo įkurta 1996 metais. Viena iš mūsų įmonės veiklų – statybinių bei apsauginių plėvelių prekyba. Pirmieji Lietuvoje pradėjome diegti apšiltintų stogų ir sienų statybos kultūrą. 1997 metais pasiūlėme rinkai dabar jau legenda tapusią „Tyvek" difuzinę membraną, kuri suformavo naują namų ir pastatų statybos technologiją.
Visus 15 metų skyrėme ypatingą dėmesį statybininkų, prekybininkų bei nuosavų namų savininkų švietimui. Rašėm straipsnius, rengėm seminarus, aktyviai dalyvavome parodose, investavome į tyrimus bei medžiagų sertifikavimą. Nes nuo pat pirmųjų veiklos metų supratome, kad žmonėms reikia parduoti ne produktus, o šiltą, saugų ir taupų namą!
Esame vieni iš Lietuvos stogdengių asociacijos steigėjų bei JAV stogdengių asociacijos nariai.
Savo produkciją eksportuojame į Baltijos, Skandinavijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą. Bendradarbiaujame su užsienio kompanijomis, veikiančiomis nuo Pietryčių Azijos iki JAV.
Verslo partnerių turime beveik visose Europos šalyse.
Šiandien esame šios rinkos ne tik lyderiai, bet ir ekspertai, jei pritrūks žinių - pasikonsultuokite su mumis, o įvairių patarimų, nuorodų ar straipsnių rasite šiame internetiniame puslapyje.
Palemono g. 7b, Kaunas
LT-52158
Įm. kodas: 177304814
PVM kodas: LT773048113
Susipažinau ir sutinku su svetainės privatumo politika
Made on
Tilda