Mes naudojame slapukus tam, kad užtikrintume geriausia jūsų patirtį.
Gerai, daugiau nerodyti
DuPont
Patikimumo garantija
DuPont įmonė buvo įkurta 1802 m. Delavere (JAV). Ją įkūrė Éleuthère Irénée du Pont (1771–1834), norėdamas gaminti parako miltelius ir vėliau kitus sprogmenis, kurie buvo pagrindiniai bendrovės produktai iki XX amžiaus, kuomet įmonė pradėjo gaminti daugybę kitų chemikalų.

XX amžiuje „DuPont" sukūrė daugybę polimerų, tokių kaip „Vespel", neopreno, nailono, „Corian", „Teflon", „Mylar", „Kapton", „Kevlar", „Zemdrain", „M5" pluošto, „Nomex", „Tyvek", „Sorona", „Corfam" ir „Likra". „DuPont" sukūrė Freoną (chlorfluorangliavandenilius) šaltnešių pramonei, o vėliau ir kitus šaltnešius. Taip pat buvo sukurti sintetiniai pigmentai ir dažai, įskaitant „ChromaFlair".

2014 m. „DuPont" buvo ketvirta pagal dydį chemijos kompanija pagal rinkos kapitalizaciją ir aštunta pagal dydį pagal pajamas. 2017 m. Rugpjūčio 31 d. Ji susijungė su „Dow Chemical Company" ir įsteigė „DowDuPont" - didžiausią pasaulyje chemijos pramonės bendrovę pagal pardavimus. Vėliau „DowDuPont" sukūrė tris įmones ir dabar yra naujasis „DuPont".

Šiuo metu DuPont gamina sprendimus keturiems sektoriams:

Elektronika ir atvaizdavimas
Pramonėje populiariausios technologijos, leidžiančios naudoti mažesnę, išmanesnę ir greitesnę elektroniką, paverčiant saulės spindulius švaria energija ir užtikrinant aukštos kokybės spausdinimą ant pakuočių ir tekstilės.

Transportas ir pramonė
Didelio našumo dervos, klijai ir tepalai, leidžiantys sukurti medžiagų sistemų sprendimus aviacijos, automobilių ir kitoms reiklioms aplinkoms.

Mityba ir bio-mokslai
Tvarūs sprendimai maisto ir sveikatos pramonei ir švaresni, biologiškai pagrįsti sprendimai, palaikantys augančią žiedinę ekonomiką.

Sauga ir statybos
Apsauginiai ir aukšto veiksmingumo sprendimai, užtikrinantys, kad pirmosios pagalbos teikėjai ir pramonės darbuotojai būtų saugūs ir sklandžiai dirbtų.

Taip pat statybos skirti produktai, siekiantys užtikrinti kuo kokybiškesnį pastatą, jo aplinką bei suteikti gyventojams didesnio komforto.


Made on
Tilda